Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opencart Nedir?
#1
E-ticaret sektörüne giriş yapmak istiyorsanız unutmamanız gereken sitenizin titiz bir çalışmayı sürekli olarak alması gerektiğidir. Doğru e-ticaret yazılımı seçerek geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu yazılımlar arasında ücretsiz ve en işlevsel olanı Opencart’ı sizlere tanıtıyoruz.

Ücretsiz, açık kaynak kodlu e-ticaret yazılımı Opencart, e-ticaret siteleri tarafından en fazla kullanılan yazılımlardan birisidir. Açık kaynak kodlu olmasından dolayı sürekli geliştirilmeye imkan tanıması avantajları arasında bulunmaktadır.

E-ticaret sitesi açarak bu işten gelir elde etmek istiyorsanız öncelikle bir domain almanız gereklidir. Daha sonra bu domaini barındıracağınız bir hosting almanız gerekir. Bu işlemleri tamamladıktan sonra hosting üzerine kuracağınız e-ticaret yazılımı ile ürünlerinizi pratik bir şekilde listeleyebilir ve raporlarını alabilirsiniz.

Müşterilere ulaşacağınız e-ticaret yazılımı sitenizin geleceği ve bu işten gelir elde etmeniz için önemli olduğundan dolayı Opencart bu konuda sizlere kaliteli çözümler sunmaktadır. Piyasadaki e-ticaret yazılımlarının ücretli olması ve bu işe yeni başlayan biri için maddi olarak zorlayacağı olacağından dolayı Opencart kullanarak bu ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
Opencart kullanarak, sitenizin tüm gerekli SEO ayarlarını yapabilir, kargo takibini gerçekleştirebilir, ürün giriş çıkışlarınızı kontrol edebilir ve sitenizin ihtiyacı olacak tüm işlemleri tek bir e-ticaret yazılımı üzerinden yapabilirsiniz.
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

Opencart Nedir?00